Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri binadaki ısıtma ve soğuma ihtiyacını, bina kullanıcılarının   ihtiyacını göz   önünde   bulundurarak sağlayan   sistemlerdir.   Bir   anlamda ısıtma, soğutma   ve iklimlendirme açısından binanın konforunu belirleyen elemanlardır. Havalandırma   sitemlerinde   fanlar, havalandırma   kanalları, serpantinler (ısıtma, soğutma) ve damperler kullanılmaktadır. Bu elemanların hepsinin entegre bir şekilde çalışması bina kullanıcılarının konforu açısından büyük önem taşımaktadır.

Havalandırma sistemleri alanında her şeyden önce temiz hava sirkülasyonu konusunda uzman tecrübeye sahibiz. Bu nedenle baca havalandırma ve havalandırma kanalları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Birçok sektöre hizmet veren firmamız temiz hava sistemlerinde uzmandır. İlk olarak, çalışma alanları için sunduğumuz hizmetlerimizden bahsetmek isteriz. Her şeyden önce, çalışma alanında bulunduğunuz süreleri göz önünde bulundurmanız gereklidir. Çalışma alanlarındaki (Fabrika, Kaynakhane, Ofis, Boyahane, Hastane, Sera, Çiftlik) gibi birçok alanda temiz hava sistemlerine ihtiyaç bulunmaktadır. Bununla birlikte, yaşam alanları içinde çözümlerimiz bulunmaktadır. Mesela, Ev ve bina içi havalandırılması, Otopark havalandırılması, Sığınak havalandırması gibi birçok alanda sizlere destek vermekten mutluluk duyarız. Sonuç olarak tek yapmanız gereken temiz hava sistemleri konusunda bizi aramak.