Klima Sistemleri

Merkezi klima sistemleri, içeride bulunan akışkan debiyi değiştirerek ihtiyaç duyulan kapasiteyi belirleyebilen klima sistemleridir. Çevre dostu R-410A soğutucu akışkan ve akıllı inverter teknolojisine sahiptirler. Akıllı inverter teknolojisi sayesinde devrelerde oluşan frekans ayarı düzenlenerek enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

Oteller, iş yerleri, fabrikalar, tiyatrolar, sinemalar, havaalanları, hastaneler gibi büyük çaplı çoğu mekanlar için tercih edilen merkezi klima sistemlerinin çok sayıda avantajı vardır.

Birden fazla iç ünitenin, tek bir bakır boru hattıyla bir dış üniteye bağlanmasına olanak tanıyan klima sistemleri gelişmiş ısı geri kazanımı, mekân içi havanın ısıtması, soğutması ya da sadece temizlenmesi için kullanılabilir. Sahip olunan bölgesel iklimlendirme kontrolü sayesinde klima sistemleri, kullanıcının tercihlerine göre ayarlanabilmektedir.

Mekânınız için ihtiyaç duyduğunuz merkezi klima sistemine karar vermek için sektörde lider ÜÇEL MEKANİK VE HAVALANDIRMA firmamızdan hizmet almayı tercih edebilirsiniz. Uzman mühendis kadrosuyla, yerinizde ücretsiz keşif gerçekleştirecek ve sonrasında sizin için en uygun olan klima sistemi için bir proje sunacaklardır. Sunulan projenin tarafınızdan onaylanmasının ardından profesyonel kurulum ekibi, merkezi klima sisteminin mekanınıza en hızlı şekilde kurulumunu gerçekleştirecektir.