Telefon
Size nasıl yardımcı olabiliriz
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Müşterilerine kaliteli ve ekonomik imalat ve montaj çözümleri sunmak amacıyla Osman Erli ve Hamza Türkoğlu tarafından İstanbul Sancaktepe' de kurulan işletmemiz profosyonel kadrosuyla yoluna devam etmektedir.

 

Isıtma Soğutma İklimlendirme ve Havalandırma sektörün de bulunan Özatlas Mekanik ve Havalandırma Bağlantı elemanları, flanş profili, köşe, klips, fabrikasyon yuvarlak-kare hava kanallarını üretip ve montajını yapmış bulunmaktadır.

 

Taahhüt sektörünün firmalarından biri olan Özatlas Mekanik birçok projesini başarı ile tamamlamış ve teslim etmiştir.

 

Bulunduğumuz hiçbir projeyi eksik bırakmayarak güvenilirliğimizi kanıtlama fırsatını yakalamış bulunmaktayız. Sektörde önde gelen firmalardan olma hedefinde siz değerli müşterilerimizle iş ortaklığı yaparak kaliteli işler çıkarmak öncelikli gayemizdir.

 

Bugün havalandırma sistemlerinin yanısıra filtre sistemleri, yangın sistemleri, mekanik tesisat ve VRF klima sistemleri konusunda projeler tamamlayarak mekanik sistemler konusunda kendini kanıtlamıştır.

 

Hedefimiz, her geçen gün daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik ürünler üreterek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.